هدفونهای Listening

/هدفونهای Listening
هدفونهای Listening ۱۳۹۶-۱۰-۱۴ ۱۳:۲۶:۳۱ +۰۳:۳۰

یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبین شرکت کننده آزمون IELTS، این است که سکشن Listenig با هدفون برگزار میشود یا خیر؟! به اطلاع این دسته از همراهان گرامی میرسانیم کلیه آزمونهای پروشات در بخش Listening توسط هدفونهای حرفه ای و توسط دستگاههای پخش وایرلس برگزار میگردد.

IELTS Listening

هدفونهای Sennheiser – تمام حرفه ای!
اگر شما هم سرچ ساده ای را در اینترنت انجام دهید با انواع و اقسام هدفونهای باسیم، بیسیم، بلوتوث و وایرلس مواجه خواهید شد. از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان برای هر هدفون! پروشات در انتخاب و خرید هدفونهای خود اصلاً صرفه جویی نکرده است! چون ما شرایط خاص آزمون IELTS علی الخصوص وضعیت حساس و با اهمیت چگونگی وکیفیت پخش صدا در Listening را کاملاً متوجه هستیم! به همین دلیل ما هدفونهای “سنهایزر” را برای Listening انتخاب کرده ایم. در حال حاضر Sennheiser جزو برترین های برند هدفون در دنیا میباشد. هدفونهایی به مراتب با کیفیت تر و معتبر تر از برند معروف Beats اپل!

متخصص فنی صدا
تخصص پروشات در زمینه IELTS است. ما هیچ سر رشته ای در زمینه تجهیزات صوتی نداریم! به همین دلیل کار را به کاردان سپرده ایم. پیش از شروع و حین برگزاری هر یک از آزمونهای پروشات، متخصص فنی و مجرب صدا مسئولیت کنترل کیفی پخش هدفونهای وایرلس پروشات را برعهده دارد. بنابراین اصلاً نگران نباشید. نگاه ما به این بخش از آزمون نیز نگاهی تخصصی است!

IELTS Listening

پخش همزمان صدا از هدفون و اسپیکر
تا همین چند سال قبل که خبری از هدفون در آزمون Listening آیلتس نبود، همه داوطلبان به دنبال مراکزی بودند که از این امکان فوق العاده برخوردار باشد. اگر سری به فرومها و تجریبات داوطلبان زده باشید، با وجود تمام قابلیت های منحصر به فرد هدفونها، معایب استرس آوری نیز وجود دارد! اینجاست که کیفیت، نوع و برند هدفون اهمیت پیدا میکند! همیشه شکایتهای بسیاری از هدفونهای بی کیفیت وجود داشته است. مشکل قطعی و وصلی هدفونها، مشکل نویز، مشکل استهلاک هدفونها، مشکل باطری و …. که بسیاری از داوطلبان را از این بابت متضرر کرده است! توجه داشته باشید که چنانچه هدفون شما در طول سکشن Listening به هر دلیلی دچار نقص فنی گردد، تا زمان تعویض و رفع عیب آن توسط مراقبین آزمون، شما حداقل پاسخ به چند سؤال را از دست خواهید داد که این ضرری جبران ناپذیر برای شما خواهد بود! گرچه هنوز هم بسیاری از مراکز در سراسر جهان از این قابلیت بهره نمیبرند، اما پروشات با وجود هدفونهای کاملاً حرفه ای، دبل چک کیفیت پخش صدا پیش از شروع آزمون و حتی متخصص فنی صدا، بازهم احتمالات را در نظر گرفته است! پروشات در راستای به صفر رساندن هرگونه احتمال قطعی و مشکلات پخش از طریق سیستم هدفونهای حرفه ای خود، به صورت همزمان، صدای بخش Listening را هم از طریق هدفون و هم از طریق اسپیکرهای حرفه ای برند EV پخش میکند. EV یکی از مطرح ترین سازنده های باندهای پخش حرفه ای در جهان میباشد. حال وقت آن است که با خیال راحت و بدون کوچکترین استرسی در آزمون Listening پروشات شرکت کنید. چرا که چنانچه به هر دلیلی غیر مترقبه ای هدفون شما مشکلی پیدا کرد، فقط کافیست که آن را از گوش خود بردارید و به صدای استاندارد داخل سالن گوش فرا دهید!

IELTS Listening

مشخصات فنی هدفون های حرفه ای پروشات

  • هدفونهای سنهایزر پروشات دارای بدنه‌ای انعطاف‌پذیر و باکیفیت است که استفاده از آن، لذت‌بخش خواهد بود و بدون احساس سنگینی، می‌توانید در طول آزمون Listening از آن استفاده کنید.
  • هدفونهای پروشات صدایی شفاف و با کیفیت را بر اساس فرکانسهایی دقیق تولید میکند. به همین دلیل متن صدای
  • پخش شونده در Listening برای شما کاملاً مفهوم خواهد بود.
  • کاپ های هدفونهای پروشات از شنیده شدن سر و صدای اطراف جلوگیری می کند.
  • هدفونهای پروشات مجهز به سیستم داخلی نویز گیر جهت کنترل حداکثری هرگونه اصوات و فرکانسهای مخل و مزاحم میباشند