• null

  انتخاب دلخواه تایم Speaking

  در سیستم ثبت نام آنلاین آزمونهای پروشات، امکان انتخاب تایم دلخواه آزمون Speaking وجود دارد. بدین ترتیب داوطلب میتواند بر اساس سلیقه و با توجه به شرایط خود، تایم مورد نظرش را در ماژول Speaking سایت پروشات انتخاب نماید.

 • null

  هدفون Listening

  یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبین شرکت کننده آزمون IELTS، این است که سکشن Listenig با هدفون برگزار میشود یا خیر؟! به اطلاع این دسته از همراهان گرامی میرسانیم کلیه آزمونهای پروشات در بخش Listening توسط هدفونهای حرفه ای و توسط دستگاههای پخش وایرلس برگزار میگردد.

 • null

  چه هدفونی؟!

  اگر شما هم سرچ ساده ای را در اینترنت انجام دهید با انواع و اقسام هدفونهای باسیم، بیسیم، بلوتوث و وایرلس مواجه خواهید شد. از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان برای هر هدفون! پروشات در انتخاب و خرید هدفونهای خود اصلاً صرفه جویی نکرده است! چون ما شرایط خاص آزمون IELTS علی الخصوص وضعیت حساس و با اهمیت چگونگی وکیفیت پخش صدا در Listening را کاملاً متوجه هستیم! حتماً مشخصات هدفونهای حرفه ای آزمونهای پروشات را در این صفحه بخوانید.

 • null

  متخصص فنی صدا

  تخصص پروشات در زمینه IELTS است. ما هیچ سر رشته ای در زمینه تجهیزات صوتی نداریم! به همین دلیل کار را به کاردان سپرده ایم. پیش از شروع و حین برگزاری هر یک از آزمونهای پروشات، متخصص فنی و مجرب صدا مسئولیت کنترل کیفی پخش هدفونهای وایرلس پروشات را برعهده دارد. بنابراین اصلاً نگران نباشید. نگاه ما به این بخش از آزمون نیز نگاهی تخصصی است!

 • null

  پخش همزمان صدا از هدفون و اسپیکر

  با وجود هدفونهای کاملاً حرفه ای، دبل چک کیفیت پخش صدا پیش از شروع آزمون و حتی متخصص فنی صدا، بازهم احتمالات را در نظر گرفته ایم. پروشات در راستای به صفر رساندن هرگونه احتمال قطعی و مشکلات پخش از طریق سیستم هدفونهای حرفه ای خود، به صورت همزمان، صدای بخش Listening را هم از طریق هدفون و هم از طریق اسپیکرهای استاندارد حرفه ای پخش میکند.

 • null

  سکوت!

  یکی از دغدغه های همیشگی داوطلبان شرکت کننده در آزمون آیلتس، میزان سکوت و آرامش در سالن آزمون میباشد. پروشات با درک کامل این مسأله، شرایط منحصر به فردی را برای حفظ آرامش داوطلبان شرکت کننده در آزمونها به وجود آورده است تا متقاضیان بتوانند تمرکز ۱۰۰ درصدی در فضای آرام سالن آزمون پروشات داشته باشند.

 • null

  تهویه مطبوع

  سالن محل برگزاری آزمون پروشات مجهز به دستگاههای متعدد تهویه مطبوع است. دمای استاندارد سالن آزمون پروشات ۲۳ درجه سانتی گراد در تمامی فصول سال تنظیم شده است. نه سرد؛ نه گرم؛ کاملاً مطبوع!

 • null

  ضد استرس!

  ما میدانیم آزمون IELTS استرس های خاص خود را دارد. تمامی پرسنل و کادر اجرایی پروشات به طور ویژه مأموریت دارند تا در جهت کاهش پرسنل داوطلبین تمامی اقدامات لازم را انجام دهند. فضای آزمون و محیط آن نیز همگی با هدف کاهش استرس ناخوداگاه متقاضیان فراهم شده اند. چه بسا داوطلبانی که شرایط بد استرس آنها بر شرایط خوب آمادگی آنها غلبه کرده است. نگران استرس خود در پروشات نباشید. ما آن را به حداقل خواهیم رساند!

 • null

  پاسخگویی تمام عیار، پیش و پس از آزمون!

  یکی از اصلی ترین رویکردهای مرکز پروشات، ایجاد تعامل با داوطلبین محترم متقاضی شرکت در آزمونهای IELTS میباشد. ما دغدغه و استرس های فراوان شما را درک کرده ایم و میدانیم تعداد سؤالات زیادی در ذهن خود دارید! به هیمن دلیل شعار را کنار گذاشته ایم و انواع و اقسام راههای عملی برای ارتباط دوسویه با شما همراهان گرامی را فراهم کرده ایم:

  1. شماره تلفن ۵ رقمی پروشات: ۲۴۸۸۶-۰۲۱ (در ساعات اداری)
  2. شماره تلفن همراه: ۹۰۰۰۸۰۰-۰۹۳۹ (ساعات غیر اداری ۱۷ الی ۲۱)
  3. ارسال فرم تماس در صفحه ارتباط با ما در سایت پروشات
  4. ارسال ایمیل به نشانی info@proshotielts.com
  5. ارسال پیام آنلاین یا آفلاین به کارشناسان حاضر پروشات در سایت (تب سمت راست پایین هر صفحه سایت)
  6. عضویت در کانال تلگرام پروشات و دریافت آخرین اطلاعیه ها و اخبار فوری آزمون به نشانی: proshotielts@
  7. پشتیبانی آنلاین در کانال تلگرام پروشات به آی دی: myproshot@
  8. ارسال پیام به مسئول روابط عمومی صفحه پروشات در اینستاگرام به نشانی: proshotielts@
  9. مراجعه به صفحه پاسخ به پرسشها در وب سایت پروشات و ارسال پیام
  10. مطالعه صفحه سؤالات متداول در وب سایت پروشات
 • null

  کانتر پاسخگویی بلافاصله پس از هر آزمون

  تجربه نشان داده است، برای بسیاری از داوطلبان، بلافاصله پس از پایان هر آزمون، سؤالات متعددی ایجاد میشود. مرکز پروشات با درک این مهم، اقدام به راه اندازی کانتر  و واحد پاسخگویی به سؤالات داوطلبین در هر آزمون کرده است. کارشناسان پروشات تا ۲ ساعت پس اتمام هر آزمون، پاسخگوی کلیه سؤالات و مشکلات داوطلبین گرامی هستند.

 • null

  کادر اجرایی و پرسنل آموزش دیده

  کلیه کادر اجرایی و پرسنل پروشات جهت برگزاری استاندارد آزمون، ساعتها آموزشهای کیفی مربوطه را طی کرده اند. شما خواهید دید که کادر پروشات ضمن رعایت و اجرای تمامی مقررات استاندارد آزمون، در نهایت احترام با شما مراوده خواهند داشت. آنها میدانند که آزمون IELTS به نوبه خود استرس زا است! پس تمامی سعی ما و پرسنل پروشات در جهت کاهش حداکثری استرس شما عزیزان است.

 • null

  فقط به آزمون فکر کنید!

  در مرکز آزمون پروشات به هیچ عنوان درگیر مسائل حاشیه ای نخواهید شد. چون سیستم پروشات با رویکرد رفع کوچکترین مسائل در برگزاری آزمون نهادینه شده است. دغدغه های آزمون را تمام و کمال به ما بسپارید و فقط بر آزمون خود متمرکز شوید!